Bluzy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Przełącz widok

LEGALNA SZTANGA- BLUZY

Bluzy- wygodny i modny wybór na co dzień

Klasyczne, rozpinane bluzy z kapturem to zawsze modny i wygodny wybór na co dzień. Są podstawą sportowych stylizacji- możesz połączyć je z luźnymi dresami, klasycznymi dżinsami, bojówkami, a nawet szortami w chłodne, letnie wieczory. Bluzy dostępne w naszym sklepie internetowym są dopasowane do wymagających kulturystycznych sylwetek. Kroje bluz kulturystycznych są konstruowane w taki sposób, aby pasować na muskularną sylwetkę jednocześnie nie zaburzając jej proporcji. Dzięki temu ich rękawy posiadają wystarczającą ilość przestrzeni, aby pomieścić w sobie szerokie, umięśnione ramiona.

Jaka bluza będzie idealna dla kulturysty?

Panowie posiadający kulturystyczną sylwetkę na próżno mogą szukać ubrań w popularnych sieciówkach. Mocno umięśnione ramiona, plecy i klatka piersiowa wymagają odpowiedniej ilości miejsca, jednocześnie zbyt luźna bluza będzie tuszowała wąską talię i tym samym zaburzała proporcje wysportowanej sylwetki. Aby uniknąć problemów związanych z poszukiwaniem odpowiedniej, kulturystycznej bluzy i zaoszczędzić sporo czasu swoje poszukiwania warto rozpocząć od sklepów z odzieżą dedykowaną dla kulturystów- takich jak nasz. Tworzone przez nas ubrania są dopasowane do umięśnionych sylwetek, dodatkowo dają maksimum wygody i pełną swobodę ruchów.

Stwórz garderobę kapsułową- ubieraj się szybko i modnie

Chcąc wyglądać modnie i atrakcyjnie wcale nie musisz posiadać w swojej szafie tysiąca ubrań. Zamiast iść w ilość warto postawić na dobrą jakość i ponadczasowe kroje, które nie wyjdą z mody przez lata. Aby móc szybko i sprawnie wybierać i tworzyć modne stylizacje warto stworzyć tzw. garderobę kapsułkowa, czyli wybrać 3 lub 4 zestawy idealnie dopasowanych do siebie ubrań, które możesz ze sobą szybko i łatwo łączyć. Postawą tego typu sportowej garderoby jest oczywiście ponadczasowa bluza z kapturem, która zawsze wygląda świetnie. Nieważne czy połączysz ją z luźnymi dresami, dżinsami czy bojówkami- klasyczna bluza z kapturem będzie wyglądała stylowo w każdej sportowej stylizacji.