Co to jest sztanga?

Sztanga jest sprzętem sportowym do wykonywania ćwiczeń siłowych. Składa się z gryfu, obciążników krążkowych i zacisków. Gryf przy sztandze dla mężczyzn jest dłuższy od gryfu sztangi dla kobiet. Różnica jest również w ich wadze.

Odpowiednia odzież kulturystyczna z markowego sklepu Legalna Sztanga, chroni skórę na klatce piersiowej przed otarciami, spowodowanymi dotykiem ciężkiego drążka z obciążnikami. Chroni również ciało przed zimnym dotykiem metalowego drążka. Poza tym dzianina, z której uszyta jest odzież, ma przyjemną dla skóry powierzchnię, bowiem jest bardzo miła w dotyku.

Dobrze wchłania pot, z kolei wilgoć trzyma z daleka od ciała. Materiał ten wykonany jest w 100% z bawełny, bądź 96% z bawełny i 4% z elastanu. Mieszanka tych dwóch nici daje dzianinę o nazwie dżersej.

W Legalnej Sztandze znajdziesz markową polską odzież kulturystyczną wysokiej jakości. Modne wzory i design modeli koszulek dają możliwość ubrania się na siłownię stylowo, dodając sobie prestiżu i pewności siebie.

Mężczyzna i kobieta uprawiający kulturystykę mają wyrzeźbione mięśnie, które warto eksponować nie tylko na sali treningowej, ale także w miejscach publicznych. Kulturystyczna odzież, na przykład T-shirt, uwypukli mięśnie, a tank top je odsłoni. Kobiecy T-shirt odsłoni również mięśnie brzucha.

Jeśli ćwiczysz ze sztangą, szukaj ubioru premium w sklepie internetowym legalnasztanga.pl. Masz tam do wyboru różne modele koszulek, m.in. hoodie, rag topy, bezrękawniki, T-shirty, tank topy, spodenki i spodnie czy dodatki, takie jak czapki z daszkiem. Cały asortyment wykonany jest przez polskiego producenta Legalna Sztanga z myślą o wymagających sportowcach.