Co to jest Rag top?

Rag top to bluzka sportowa z krótkimi rękawami. Idealna do ćwiczeń na siłowni. Wygodna odzież kulturystyczna sprawdzi się również podczas innych aktywności fizycznych. 

Bluzkę Rag Top można nosić także w zwykłe dni. Miły dla skóry materiał w 96% bawełniany, bardzo dobrze wchłania pot. Czteroprocentowy dodatek elastanu czyni bluzkę elastyczną i lepiej układającą się na ciele. Rag Top to idealna bluzka przeznaczona do wysiłku fizycznego, a także do chodzenia po dworze w letnie oraz nieco chłodniejsze dni.

Rag top to propozycja do ćwiczeń zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Posiada małe wycięcie w szyjce i krótkie rękawki, dzięki czemu zapewnia komfort użytkowania, a odpowiednio dopasowany rozmiar uwypukli zarysowane mięśnie ramion i klatki piersiowej. Luźniejszy natomiast pozwoli mięśniom swobodnie pracować i budować się w trakcie siłowego treningu. Wybierz rozmiar koszulki kulturystycznej według swoich potrzeb i upodobań. Już teraz przejrzyj dostępne kolory i wzory. Zapoznaj się z ofertą sklepu Legalna Sztanga i wybierz dla siebie odpowiedni Rag Top.

Motywy na koszulce przedstawiają między innymi logo naszej marki – Legalna Sztanga. Jesteśmy nastawieni na produkcję kulturystycznej odzieży najwyższej jakości, zachowując przy tym największą dbałość o szczegóły.

Podczas prania koszulka zachowuje swój kolor i kształt. Chcąc ją wysuszyć, należy ją powiesić. Możesz ją także założyć na siebie mokrą, bezpośrednio wyjętą z pralki, jeżeli przebywasz na upalnym słońcu i chcesz się ochłodzić. Tkanina wyschnie na Tobie.

W internetowym polskim sklepie Legalna Sztanga znajdziesz towar premium. Markowa odzież do treningów zadowoli Ciebie i każdego innego wymagającego sportowca.