Co to jest Oversize?

Z języka angielskiego słowo oversize oznacza nadwymiarowe. Określenie to dotyczy odzieży, która celowo ma większy rozmiar, by osoba ubrana w nią miała jeszcze pod nią dużo luzu. To pojęcie znajdziesz także przy ubraniach sportowych. Odzież kulturystyczna w tym typie jest szeroka i długa.

Do kulturystycznego ubioru w oversize można zaliczyć każdy rodzaj odzieży sportowej, w której ćwiczysz na siłowni lub chodzisz po mieście. Jeżeli tylko lubisz większe rozmiary, z powodzeniem możesz się tak ubierać.

Szukaj jednak ciuchów markowych, które po praniu zachowają swój rozmiar. Ani się nie skurczą, ani nie rozciągną. Polecamy nasz markowy sklep legalnasztanga.pl, w którym znajdziesz wyłącznie polską odzież kulturystyczną w bardzo wysokiej jakości.

Solidnie wykonane koszulki z kapturem i bez, z wyciętymi głęboko pachami z dużym dekoltem lub umiarkowanie wycięte z małą szyjką. Szeroki wybór koszulek pod specjalistycznymi nazwami zostały zaopatrzone w logo Legalna Sztanga – polskiego producenta odzieży kulturystycznej. Każda bluzka i spodnie mają naszywki, świadczące o polskim pochodzeniu produktu. 

W legalnasztanga.pl oferujemy duży wybór odzieży kulturystycznej pod względem kolorystycznym, ale i pod względem umieszczonych na nich wzorów i motywujących sloganów. Jeśli preferujesz odzież bez napisów czy obrazków, u nas również znajdziesz takie ubrania.

W Legalnej Sztandze zaopatrzysz się w wygodną i wytrzymałą odzież sportową. Bardzo chłonną i przewiewną, odpowiednią do ćwiczeń siłowych ze sztangą i innymi ciężarami. Mając założoną naszą odzież, możesz uprawiać także inne sporty, nie tylko kulturystykę. 

Nasze produkty mają styl nieprzemijającej, ponadczasowej mody. Będą Ci służyć tak długo, jak tylko zechcesz.