Co to jest bezrękawnik?

W pojęciu kulturystycznym, bezrękawnik to koszulka bez rękawów, z szerokimi ramiączkami i małym dekoltem. Pod pachami wycięcie jest na tyle duże, by koszulka była przewiewna. Odzież kulturystyczna w tej wersji pasuje zarówno mężczyznom, jak i kobietom. 

W internetowym sportowym sklepie legalnasztanga.pl znajdziesz markową odzież polskiego producenta. Znak graficzny z logo firmy zawsze jest umieszczony na wewnętrznej, górnej stronie koszulki, z kolei z tyłu – tuż przy karku.

Koszulka w typie bezrękawnika nadaje się dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z budowaniem bicepsów, jak i dla zaawansowanych kulturystów. Nawet słabo wyrzeźbiona sylwetka bardzo ładnie prezentuje się w takim kroju odzieży.

Modne surowe cięcie przy pachach pozbawione jest grubych szwów. Powoduje to, iż model zyskuje wizualnie na lekkości. Dekolt zakończony lamówką odporny jest na deformację. Koszulka będzie wygodna w trakcie wszelkich ćwiczeń ze sztangą, ciężarkami oraz w trakcie uprawiania innych sportów.

Kulturystyczny bezrękawnik ma odpowiednią długość, sięgającą do połowy pośladków.

W Legalnej Sztandze możesz wybrać bezrękawnik z motywem na przodzie koszulki lub bez niego. Masz także wybór wśród kolorów – jednobarwnych lub moro. 

Firma stawia na wysoką jakość wykorzystanych tkanin, w tym wypadku dżerseju, do produkcji swych wyrobów. Zależy nam także na solidnym wykonaniu modeli, dlatego projekty oraz ich produkcja są prowadzone w Polsce. 

Kupując polski produkt, możesz być pewny legalności pochodzenia bezrękawnika i pozostałej odzieży kulturystycznej serwowanej w sklepie legalnasztanga.pl.