Opublikowano Dodaj komentarz

Letnie trendy w odzieży kulturystycznej: Jak wyglądać modnie na siłowni i poza nią?

mężczyźni ubrani w tank topy

Wraz z nadejściem letniego sezonu, zmieniają się także trendy w odzieży sportowej. Choć w dalszym ciągu ma ona być funkcjonalna i przystosowana do intensywnego wysiłku, to jednak coraz więcej kulturystów chce wyglądać modnie także poza siłownią. Wobec tego, na jaką odzież kulturystyczną warto stawiać w obecnym sezonie letnim?

Na jakie kroje odzieży kulturystycznej warto postawić w tym sezonie?

Co do zasady, odzież kulturystyczna zaprojektowana jest w taki sposób, by nie ograniczać swobody ruchów. Kojarzy się ona z luźnymi i obszernymi spodenkami oraz koszulkami. Panowie zwykle chętnie korzystają z tank topów. Dzięki braku dodatkowych rękawków gwarantują one wygodę nawet przy wyjątkowo intensywnych ćwiczeniach. W tym sezonie warto jednak postawić na tank topy z dużymi wycięciami i maksymalnie wąskimi ramiączkami. Takie koszulki nie tylko są wyjątkowo przewiewne — co sprawdza się podczas wysiłku — ale także i stylowe, więc będzie można z nich korzystać nawet na co dzień. Dzięki temu panowie mogą zapewnić sobie oryginalny wygląd nie tylko na siłowni, ale także i poza nią!

Letnia odzież kulturystyczna — warto postawić na wyraziste kolory!

Panowie i panie, którzy poświęcają się intensywnym treningom siłowym, zwykle stawiają na ciemne elementy garderoby. Wówczas nie zwracają oni zbytniej uwagi na siebie podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Okazuje się jednak, że letni sezon wprowadza w tym zakresie wyraźne zmiany. Warto stawiać na koszulki i spodenki w intensywnych, aczkolwiek dopasowanych do siebie kolorach. Panowie mogą np. zdecydować się na połączenie czerwonych spodenek z czarnym tank topem. Panie zaś mogą wybrać spodenki z metalicznym połyskiem i zestawić je z koszulką w kolorze zgaszonego błękitu. Takie zestawienia odzieży kulturystycznej pozwolą czuć się pewnie, a jednocześnie wyglądać modnie. Z powodzeniem takie tank topy, koszulki i spodenki będzie można wykorzystać również poza salą treningową.

Odzież kulturystyczna na lato — wyraziste nadruki są obecnie w modzie!

Ciekawym rozwiązaniem, by wyróżnić się z tłumu zarówno na siłowni jak i poza nią, jest postawienie na wyraziste nadruki. Mogą one zajmować nawet całą powierzchnię koszulki lub nogawkę spodenek. Oczywiście nadruki nie muszą być utrzymane w neonowych barwach, jednak powinny mieć nieco większy rozmiar. Świetnym rozwiązaniem może okazać się tank top z nadrukiem sztangi lub motywacyjnym cytatem. Dzięki nim będzie można podkreślić swoje zamiłowanie do kulturystyki, a jednocześnie prezentować się modnie na siłowni i na spacerze. Warto jednak pamiętać, że wybrana odzież kulturystyczna ma dopasować się przede wszystkim do preferencji kulturystów. Mimo stale zmieniających się trendów warto wybierać takie koszulki i spodenki do ćwiczeń, które będą podkreślały indywidualny styl i preferencje. Wówczas będzie się można prezentować świetnie podczas zwykłego spaceru, a także podczas wyjątkowo intensywnego wysiłku fizycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *